VÍCEDEŇÁK V KLATOVECH 7.6. – 9. 6. 2024

V červnu se vydáme do města Klatovy, odkud odletíme na vzdálenou vesmírnou základnu Klatovarion, která se nachází na planetě Novoterra. Základna Klatovarion se nám již nějakou dobu nehlásí, a proto je třeba vyšetřit, co se zde stalo.

Sraz: v pátek 7. 6. v 17:15 na hlavním vlakovém nádraží (u vyhlídkové věže).

Mladší osmi let (včetně) sraz v 17:00 u hlavního soudu, kvůli nakládce velkých batohů. Proto si nezapomeňte malý batoh se svačinou, pitím a pláštěnkou. Ostatní si velký batoh nesou sami.

Cena: 600 Kč (jídlo, ubytování, doprava, vstupné)

Stravování: V sobotu a neděli se budeme stravovat společně, takže si vemte dostatek jídla a pití pouze na pátek.

Ubytování: Budeme ve zděné klubovně. K dispozici bude kuchyňka, WC, pitná a teplá voda, sprcha a elektřina. Spát se bude na zemi.

S sebou:

• malý batoh
  • spacák a karimatku
  • přezůvky
  • vhodné a přiměřené oblečení (na ven, do místnosti, na spaní, na převlečení, spodní prádlo, tepláky, kraťasy, mikina,…..)
  • ešus (či miska), hrnek
  • psací potřeby (papír a tužka)
  • baterka
  • pláštěnka
  • hygienické potřeby(ručník, mýdlo, šampón, kartáček s pastou, hřeben)
  • pořádně vyšlápnuté boty
  • oddílové tričko a šátek

Návrat: neděle 9. 6. v 15:19 opět na hlavním vlakovém nádraží.

Přihlašování nejpozději do neděle 26.5.2024 na oddílový email: 23.severka@seznam.cz.